• В связи с участившимися блокировками доменов нам пришлось скрыть некоторые разделы форума от гостей, чтобы получить доступ ко всей информации - зарегистрируйтесь.

Морочные заговоры на врагов

Asy999

Модератор
Сообщения
4 634
Реакции
17 223
Баллы
499
  • Меценат
  • Автор темы
  • #1
Читать 9 раз, желательно на фото при открытой форточке или находясь в одном помещении с объектом или на фото:
Нэ идУ я, на вэдмЭдыци ЙИду, гАдом поганЯю,
А до тЭбэ (имя) погАну ричь замовлЯю
(изложить суть пожелания - что человек должен сделать по вашему замыслу)
ЙИду я чЭрэз мОрэ, вкЫну у мОрэ мак,
Що я бУду говорЫты – щоб булО всэ так,
Я до тЭбэ из бИсовою укАзкою,
А ты до мЭнэ будь из дОброю лАскою

ОМОРОЧКА (ЗАСТАВИТЬ ЗАМОЛЧАТЬ)
Сіль тобі в очі- куряча сліпота!
Все буде так:- Їж своє мясо!
Пий свою кров!
Ось тобі дуля!
Ось тобі дуля!
Ось тобі дуоля!
Еще один-
Треба в кишені скрутити дулю, та й потихеньку сказати: - "Сіль тобі, та печина! Та болячко попід очима!" Гарно діє. В лдині, що побажала нам лихе, зру якай нагальна справя згадається. І людина піде геть. Ще може й чухатись по дорозі.
Морока тобі в очі,
Халепа у дишло,
Короста твоя
На тобі щоб вийшла.
Транскрипция:
Морока тоби в очи,
Халэпа у дышло,
Короста твоя
На тоби щоб выйшла.

Їду я битою дорогою, бистрою водою,На бистрій воді стоїт кита, на киті лежит гадина Я ту гадину посічу, порубаю, своїм ворогам в роти повтикаю,Щоб вони не могли мені дурних слів говорити, щоб у них язики колом стали, щоб у них мову повіднімало віднині й до віку.Амінь. Читать 9 раз в день ,не больше
*кита( купына)
Транскрипция:
Йиду я бытою дорогою, быстрою водою,На быстрий води стойит кыта, на кыти лэжыт гадына Я ту гадыну посичу, порубаю, свойим ворогам в роты повтыкаю,Щоб воны нэ моглы мэни дурных слив говорыты, щоб у ных языкы колом сталы, щоб у ных мову повиднимало виндыни й до вику.Аминь.
При зустрічі з "поганою людиною" казали такі захисні слова:"Сіль тобі та печина з лихими очима!Як бажаєш мені добра то нехай тобі буде добро , а як бажаєш мені худа то нехай і тобі самому буде !"
"Силь тоби та пэчына з лыхымы очыма!Як бажаеш мэни добра то нэхай тоби будэ добро , а як бажаеш мэни худа то нэхай и тоби самому будэ !"
или
"Сіль тобі в вічі, печина у зуби,
а камінь на груди!"
"Силь тоби в вичи, пэчына у зубы,
а каминь на груды!"
 
Первая оморочка у меня хорошо сработала на шефа, был истериком орущим, пришлось успокаивать, чтобы дал нормально работать, не создавал нервозность в коллективе, делала после полуночи с неделю где-то.
 
Первая оморочка у меня хорошо сработала на шефа, был истериком орущим, пришлось успокаивать, чтобы дал нормально работать, не создавал нервозность в коллективе, делала после полуночи с неделю где-то.
Как я вас понимаю
 
Ох, какая же действующая первая
Выручает всегда
Asy999 - покорнейше кланяюсь
 
Последнее редактирование:
премного благодарна, Ася! Изумительна и рабочая для меня магия украинская. Первая - любимая, когда нет времени долго объяснять) Кстати, работает именно при чтении в оконную или дверную щель. На открытом пространстве не работает.
 
Назад
Сверху Снизу